Morpa Kampüs

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.2 MB
  • Version 1.2.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Morpa Kultur Yayinlari
Çocuklarınızın eğitimine Morpa Kampüs mobil uygulaması sayesinde evde mobil cihazınız ile destek olabilirsiniz.

Öğretmenler ve öğrenciler için artık eğitim çok daha kolay. Morpa Kampüs mobil uygulaması sayesinde eğlenceli bir eğitim görebilirsiniz. Morpa Kampüs?te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun konu anlatımları, interaktif çalışmalar ve etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, belgeseller, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar, detaylı raporlama ve daha fazlası yer alıyor. 

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile sizde çocuklarınızın eğitimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Uygulamamız hem çocuklarınızın hem de öğretmelerin işine yarayacak faydalı bir uygulamadır. Mobil cihazınıza ücret demeden indirerek eğitimin eğlenceli halini görebilirsiniz. Eğitimin ilk aşamasında çocuklarınız çok sıkılabilirler bunun önüne geçebilmek adına onlara eğlenceli bir şekilde dersleri anlatabilirsiniz. 

Öğretmenlerin işi de artık Morpa Kampüs uygulaması ile çok daha kolay. Öğrencilerine ders anlatan hocaların mutlaka Morpa Kampüs'den yararlanabilirsiniz. Kaliteli içerikler ve eğlenceli ders anlatımları ile öğrencileri, öğretmenleri sevindirecek Morpa Kampüs uygulamasına sizde sahip olun. 

Morpa Kampüs indir
DİĞER SÜRÜMLER