Morpa Kampüs

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.2 MB
  • Version 1.2.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Morpa Kultur Yayinlari
Morpa Kampüs mobil uygulaması sayesinde çocuklarınızın eğitimine evden yardımcı olabilirsiniz.

Bu sefer çocuklarınıza katkı sağlayacak muhteşem bir uygulamayı sizlere sunuyoruz. Uygulamamız Morpa Kampüs mobil uygulaması. Android mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirilerek kullanılıyor. Uygulamamız sayesinde çocuklarınızın eğitimine evden daha kolay ve eğlenceli bir şekilde yardımcı olabileceksiniz. Mobil cihazınız artık çocuklarınızın eğitimine destek olacak müthiş bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor. 

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin kullanıcılara mobil cihazlar üzerinden sunulduğu kaliteli bir eğitim uygulamasıdır. Derslerin konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar ve daha bir çok eğitim içeriğine anında ulaşabilirsiniz. 

Uygulamamız Android mobil cihazlarda son derece sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine eğitim anlamında destek olması için geliştirilmiş olan en başarılı uygulamalardan biri olan Morpa Kampüs uygulamasına sahip olabilirsiniz. Öğretmenlerin ve öğrencilerin rahatlıkla kullanabilecekleri Morpa Kampüs mobil uygulaması ile sizde eğitiminize mobil cihazınız ile katkı sağlayın. 

Morpa Kampüs indir
DİĞER SÜRÜMLER